Kontakt

Rejony

Przedstawiciele Handlowi

Nasze oddziały

woj. świętokrzyskie

Odział w Górnie

Górno 88
26-008 Górno
woj. świętokrzyskie

Tel./fax 41 302 31 10
Tel. 41 302 32 10

Dział maszyn rolniczych

Dyrektor handlowy

Michał Stachlewski
tel.kom. 605 347 848
m.stachlewski@kisielagrotech.pl

Z-ca Dyrektora handlowego

Paweł Michałek
tel.kom. 502 041 500
p.michalek@kisielagrotech.pl

Kierownik regionalny

Paweł Białogoński
tel.kom. 721 948 880
p.bialogonski@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Marcin Capek
tel.kom. 661 571 898
m.capek@kisielagrotech.pl

Dział części zamiennych

Michał Tofil
tel. 576 455 279
ph1@crkisiel.pl

Adrian Wiącek
tel. 732 732 392
ph2@crkisiel.pl

Sprzedaż internetowa części zamiennych

tel. 511 292 292

woj. małopolskie

Oddział w Miechowie

ul. Racławicka 36
32-200 Miechów
tel/fax. 41 389 90 05

Sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych

Dyrektor handlowy

Michał Stachlewski
tel.kom. 605 347 848
m.stachlewski@kisielagrotech.pl

Z-ca Dyrektora handlowego

Paweł Michałek
tel.kom. 502 041 500
p.michalek@kisielagrotech.pl

Kierownik regionalny

Paweł Białogoński
tel.kom. 721 948 880
p.bialogonski@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Przemysław Kwieciński
tel.kom. 504 107 512
p.kwiecinski@kisielagrotech.pl

Serwis

Kierownik serwisu

Marek Zaprzelski
tel.kom. 603 553 576
m.zaprzelski@kisielagrotech.pl

woj. podkarpackie

Oddział w Jasionce

Jasionka 908F (droga DK19)
36-002 Jasionka
tel/fax. 17 851 00 27
biuro@kisiel.info

Sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych

Dyrektor handlowy

Michał Stachlewski
tel.kom. 605 347 848
m.stachlewski@kisielagrotech.pl

Z-ca Dyrektora handlowego

Paweł Michałek
tel.kom. 502 041 500
p.michalek@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Hubert Pietluch
tel.kom. 505 107 025
h.pietluch@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Marcin Blezień
tel.kom. 691 710 106
m.blezien@kisielagrotech.pl

Dział części zamiennych

Kierownik regionalny

Bartłomiej Baran
sklep@kisielagrotech.pl
tel. 17 8510027
kom. 603 643 386

Serwis

woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, śląskie

INFOLINIA: 505 175 926

woj. świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Kierownik serwisu

Rafał Mazur
tel.kom. 726 900 208
r.mazur@kisielagrotech.pl

Zastępca kierownika serwisu

Mateusz Stęplowski
tel.kom. 512 418 098
m.steplowski@kisielagrotech.pl

woj. podkarpackie, lubelskie

Kierownik serwisu

Grzegorz Pachut
tel.kom. 607 053 054
jasionka@kisiel.info

Zastępca kierownika serwisu

Tomasz Miksiewicz
tel.kom. 885 886 136
t.miksiewicz@kisielagrotech.pl

woj. lubelskie

Doradca serwisu

Grzegorz Grondkowski
tel.kom. 724 234 543
g.grondkowski@kisielagrotech.pl

Rolnictwo precyzyjne

woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, śląskie

Kierownik regionalny

Michał Szewczyk
tel.kom. 603 633 081
m.szewczyk@kisielagrotech.pl

Dane firmy

Właściciel

Mariusz Kisiel
tel.kom. 515 073 800
mariusz@kisiel.info

Główna Księgowa

Agata Dolezinska
Tel/fax 607 680 663
a.dolezinska@kisielagrotech.pl

Księgowa - specjalista ds. księgowych i rozliczeń płatności

Paulina Grzywa
Tel/fax 607 693 468
p.grzywa@kisielagrotech.pl

Księgowa - specjalista ds. księgowych i rozliczeń płatności

Monika Grzesik
Tel/fax 607 693 468
m.grzesik@kisielagrotech.pl

Księgowa - Kadry i płace

Agnieszka Podolec
Tel/fax 607 693 468
a.podolec@kisielagrotech.pl

Księgowa - Rozliczenia, Płatności

Monika Ołubiec
Tel/fax 607 693 468
monika.olubiec@kisiel.info

Księgowa

Jadwiga Sterna
Tel/fax 41 302 34 20
ksiegowa@kisiel.info

Skontaktuj się z nami

P.P.H.U. MARIAN KISIEL

Górno 88, 26-008 Górno

woj. świętokrzyskie

41 302 31 10

41 302 32 10

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ciągników:
Partnerzy