Kontakt

Nasze oddziały

woj. świętokrzyskie

P.P.H.U. MARIAN KISIEL

Górno 88
26-008 Górno
woj. świętokrzyskie

Tel./fax 41 302 31 10
Tel. 41 302 32 10

Dział maszyn rolniczych

Kierownik regionalny

Krzysztof Surowiec
tel.kom. 512 056 556
krzysztof.surowiec@kisiel.info

Przedstawiciel handlowy

Paweł Nowakowski
tel.kom. 519 100 518
pawel.nowakowski@kisiel.info

Dział części zamiennych

Michał Tofil
tel. 576 455 279
ph1@crkisiel.pl

Adrian Wiącek
tel. 732 732 392
ph2@crkisiel.pl

Sprzedaż internetowa części zamiennych

tel. 511 292 292

woj. małopolskie

Oddział w Miechowie

ul. Racławicka 36
32-200 Miechów
tel/fax. 41 389 90 05

Dział maszyn rolniczych

Kierownik regionalny

Paweł Białogoński
tel.kom. 721 948 880
p.bialogonski@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Adrian Kwiecień
tel.kom. 505 222 768
a.kwiecien@kisielagrotech.pl

woj. podkarpackie

Oddział w Jasionce

Jasionka 908F (droga DK19)
36-002 Jasionka
tel/fax. 17 851 00 27
biuro@kisiel.info

Dział maszyn rolniczych

Dyrektor handlowy

Paweł Michałek
tel.kom. 502 041 500
p.michalek@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Hubert Pietluch
tel.kom. 505 107 025
h.pietluch@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Paweł Bednarski
tel.kom. 603 527 875
p.bednarski@kisielagrotech.plz

Przedstawiciel handlowy

Marcin Blezień
tel.kom. 691 710 106
m.blezien@kisielagrotech.pl

Dział części zamiennych

Kierownik regionalny

Bartłomiej Baran
sklep@kisielagrotech.pl
tel. 17 8510027
kom. 603 643 386

woj. lubelskie

FHU KISIEL oddział Świdnik

ul. Piasecka 146
21-040 Świdnik
Tel: 603 672 719

Dział maszyn rolniczych

Dyrektor handlowy

Paweł Michałek
tel.kom. 502 041 500
p.michalek@kisielagrotech.pl

Kierownik Regionalny

Piotr Szewczyk
tel.kom. 603 669 645
p.szewczyk@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Marcin Wilkos
tel.kom. 603 532 482
m.wilkos@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Jan Mazurek
tel.kom. 603 627 616
j.mazurek@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Jarosław Głąb
tel.kom. 603 672 328
j.glab@kisielagrotech.pl

Przedstawiciel handlowy

Jacek Och
tel.kom. 669 418 669
j.och@kisielagrotech.pl

Dział części zamiennych

Kierownik regionalny

Emilian Wieprzowski
tel.kom. 603 672 719
e.wieprzowski@kisielagrotech.pl

Serwis

woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, śląskie

INFOLINIA: 505 175 926

woj. świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Kierownik serwisu

Rafał Mazur
tel.kom. 726 900 208
r.mazur@kisielagrotech.pl

Zastępca kierownika serwisu

Mateusz Stęplowski
tel.kom. 512 418 098
m.steplowski@kisielagrotech.pl

woj. podkarpackie, lubelskie

Kierownik serwisu

Grzegorz Pachut
tel.kom. 607 053 054
jasionka@kisiel.info

Zastępca kierownika serwisu

Tomasz Miksiewicz
tel.kom. 885 886 136
t.miksiewicz@kisielagrotech.pl

woj. lubelskie

Doradca serwisu

Grzegorz Grondkowski
tel.kom. 724 234 543
g.grondkowski@kisielagrotech.pl

Rolnictwo precyzyjne

woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, śląskie

Kierownik regionalny

Michał Szewczyk
tel.kom. 603 633 081
m.szewczyk@kisielagrotech.pl

Dane firmy

Właściciel

Mariusz Kisiel
tel.kom. 515 073 800
mariusz@kisiel.info

Dział Księgowości

Jadwiga Sterna
Tel/fax 41 302 34 20
ksiegowa@kisiel.info

Paulina Grzywa
Tel/fax 41 30 23 420
p.grzywa@kisielagrotech.pl

Dział Księgowości

Agata Dolezinska
Tel/fax 41 302 34 20
agata.dolezinska@caseih.com.pl

Rejony

Przedstawiciele Handlowi
Skontaktuj się z nami

P.P.H.U. MARIAN KISIEL

Górno 88, 26-008 Górno

woj. świętokrzyskie

41 302 31 10

41 302 32 10

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ciągników:
Partnerzy