O firmie

W sezonie żniwnym serwis czynny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

Zadowolenie klienta to podstawa

Nasza tradycja sięga początku lat 90 kiedy to została zarejestrowana firma KISIEL i nazwa ta pozostała niezmienna do dziś. Pierwszą marką sprzedawaną przez naszą firmę był Władimirec, wypierany następnie przez kolejne marki – MTZ, Pronar, Ursus i Zetor. W 2004 r. byliśmy liderem sprzedaży ciągników Pronar, później przyszły wysokie lokaty w sprzedaży Zetorów. Od 2008 r. jesteśmy czołowym dilerem marki Case IH której dystrybucja prowadzona jest w naszych punktach na terenie Świętokrzyskiego, Lubelskiego, Podkarpacia, Małopolski oraz trzech powiatach Śląskiego.

Poza ciągnikami i kombajnami w ofercie firmy znajdują się również maszyny wiodących krajowych i zagranicznych marek – Pottinger, Unia,  Vaderstad, Joskin, Krukowiak, Pronar, Agrifac, Bogballe, Akpil, Expom,Zasław, Hydramet Stoll. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą która w całości znajduje się na stronie internetowej. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Traktor

Usługi serwisowe - Jesteś w dobrych rękach

 

Numer ogólny serwisu: 505 175 926

Naszym priorytetem jest to aby każda serwisowana przez nas maszyna była w 100% sprawna i nie przysporzyła problemów podczas prac polowych, a jeżeli takowe się zdarzą, szybko je usunąć. Wieloletnie szkolenia pozwoliły nabrać nam doświadczenia które znacznie przyczyniło się do szybkości oraz niezawodności działania. Obecnie zatrudniamy 16 serwisantów, którzy już niejednokrotnie udowadniali że nie straszna im żadna usterka. Potwierdza to rzesza zadowolonych klientów którzy powierzyli nam swoje maszyny.

Kolejnym atutem wartym wspomnienia jest nasz serwis mobilny. Obecnie w terenie działa dwanaście samochodów serwisowych, przystosowanych do drobnych usterek i podstawowej obsługi technicznej. W przypadku poważniejszych awarii w siedzibie głównej firmy znajduje hala serwisowa z 12 stanowiskami, do której własnym transportem możemy przywieść praktycznie każdy sprzęt. Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnego serwisu dla swojej maszyny to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Części zamienne - Gwarancja jakości na długie lata

Drodzy Klienci. W naszej ofercie znajdziecie bogaty asortyment części zamiennych do ciągników, kombajnów oraz maszyn rolniczych marki:

                                                      

 

oraz wszystkich innych popularnych marek na rynku.

Oferujemy części oryginalne i zamienniki oraz łożyska, paski klinowe, opony, szyby, akumulatory, płyny oraz wszystkie inne rzeczy niezbędne dla rolnictwa . Obecnie na stanie posiadamy ponad 10 tys. różnych pozycji do Państwa maszyn w najlepszych cenach.

Kupując w naszym sklepie możecie liczyć na konkurencyjne ceny oraz fachową pomoc w doborze odpowiednich części. W tym celu do państwa dyspozycji jest 4 fachowców z dziedziny części zamiennych.

Ponieważ sami jesteśmy rolnikami z ponad 20 letnim doświadczeniem z zakresu świadczenia usług dla rolnictwa, wiemy jak ważną rolę odgrywa czas oraz niezawodność. W tym celu uruchomiliśmy dla Państwa pierwszy tak profesjonalny sklep rolniczy na rynku. Nasza szybkość działania znacznie przyczyni się do Waszego sukcesu. Zapraszamy do działu "Części Zamienne".